Basketball Jerseys Cheap Garanzia - Plastové okná Chmelár

Infissi pvc e alluminio, porte,scale, cancelu, montaggio e assistenza

INDIRIZZO

Opera SAS
Via: Beato pietro da montolmo 40
62014 corridonia (mc) Italy

POSTA ELETTRONICA

operagroup.sas@gmail.com

TELEFONO

tel.: +393925533333
+393937184620

AutoLock AV3 – najmodernejšia technika vo dverách

autolock av3 haus 800x600

 

Ponúka bezpečnosť: Automaticky viacbodový zámok Winkhaus zamkne pri zatvorení dverí automaticky bez toho, aby ste museli uzamykať kľúčom.

Ponúka pohodlie: Ak chcete dvere na určitý čas nechať odomknuté napr. na vnesenie nákupom aktivujete jednoducho pohodlne mechanický vrátnik a dvere budete môcť otvárať aj zvonku bez použitia kľúča.

Tak tesné: Už nijaký neželaný prievan, žiadne predčasné prehnutie dverí. Nový tesniaci prvok je prísľubom veľmi vysokej odolnosti.

 

autolock av3 schwenkriegel 800x600

Nový pár bezpečnostných hákov

Nový automatický viacbodový zámok obsahuje masívny bezpečnostný hák, ktorý sa automaticky a bez potreby otočiť kľúčom vysunie a vojde hlboko do protiplechu. Takto sa dvere uzamknú už pri jednoduchom zavretí a výrazne sa sťaží vylomenie dverí. V kombinácií s novovyvinutým tesniacim prvkom krídlo dverí ešte lepšie zapadne do rámu v správnej polohe, čím chráni pred vplyvmi počasia.

Vylepšené utesnenie

Vďaka dynamickému prítlaku zabezpečenému novo vyvinutým tesniacim prvkom dvere aj po rokoch sedia v ráme a sú tesné. Dverami sa ľahko manipuluje napriek vysokému stupňu utesnenia.

Magnetický spúšťač v strede dverí

Magnetický spúšťač minimalizuje možnosť poškrabania rámu dverí. Magnetický spúšťač umiestnený v strede dverí aktivuje jazýček len vtedy, keď už krídlo dverí správne zapadne do rámu. Tak vám strelka zámku pri nárazoch pri otváraní a zatváraní dverí už viac nepoškriabe rám dverí.

Nový mechanický vrátnik s denným a nočným režimom

autolock av3 tagesfalle 800x600

 

Inovatívny modrý prepínač režimu ovládateľný jednou rukou, ktorý slúži na dočasné vchádzanie do domu a vychádzanie z neho napr. pri vykladaní nákupných tašiek z auta bez použitia kľúča.

Dverový obmedzovač otvorenia

Udrží neželaných náštevníkov v dostatočnej vzdialenosti. Táto funkcia je vami voliteľná.

Funkcia Holiday Lockout

Táto funkcia ešte zvyšuje bezpečnosť dverí. Jedným otočením kľúča si aktivujete funkciu Holiday Lockout , čím zabráni otvoreniu dverí stlačením kľučka zvnútra. Tak máte pocit bezpečnosti a istoty pri dlhšom pobyte mimo domova.

 

 

VIDEO: AutoLock AV3 a blueMatic EAV3

 

 

 

blueMatic EAV3 bezdotykové odomykanie dverí. Pohodlie budúcnosti.

bluemotion einbau 800x600

Zvnútra otvárate uzamknuté dvere ako zvyčajne pomocou kľučky, zvonku bezdotykovo diaľkovým ovládaním, odtlačkom prstu alebo mobilom. Nepostrádateľné v bezbáriérových domoch prispôsobených pre potreby starších ľudí alebo vo viacbytovom dome. Zabezpečte si aj vy profesionálne vybavenie a získajte bezpečnosť a pohodlie jednoducho už po jednom stlačení gombíka.

 

 

 

back-to-top  Baseball Jerseys Wholesale