Basketball Jerseys Cheap Sekcionálne brány - Plastové okná Chmelár

Výroba a montáž plastových, hliníkových okien a dverí

ADRESA

CHMELÁR, spol. s.r.o.
Dopravná 412
955 01 Topoľčany

EMAIL 

okna@chmelarsro.sk
officeto@chmelarsro.sk

TELEFÓN

tel.: +421 38 5329 244

FAX

fax.: +421 38 5329 266

garazove brany sekcionalne farebne variacie

Sekčné brány sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Sekčné garážové brány majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sú vhodné pre novostavby i pre rekonštrukcie. Pre tieto brány sú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

Sekcionálne brány sú vytvorené z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, čo prispieva okrem izolačných vlastností aj k zvýšeniu bezpečnosti. Sekcionálna garážová brána je vybavená nehrdzavejúcim koľajnicovým systémom s dlhou životnosťou. Automatické brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate tým viac miesta v garáži a pred garážou.
Sekcionálne brány dodávame na mieru podľa otvoru v stavebnom objekte. Garážové brány dokážeme zladiť s farbou Vašich okien a fasády a to vďaka širokému výberu farebných odtieňov RAL z kvalitných farieb alebo v kombinácií s akýmkoľvek dekorom (imitácie dreva s akýmkoľvek prelisom). V ponuke sú dekory: kazeta, pruhy alebo stredový pruh.

Biele

 

Mahagon

 

RAL Farba

 

Svetlý dub

 

Tmavý dub

 

Zlatý dub

 

Iné

back-to-top  Baseball Jerseys Wholesale